Deniz Akkaya, Gülben Ergen’in Dolandırıcılık İddiaları ile Gözaltına Alınan Fenomenleri Koruduğunu İddia Etti

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya fenomenleri Dilan-Engin Polat çifti ile Bahar-Nihal Candan kardeşlerin “kara para aklama” suçlamasıyla tutuklandığı operasyonlar hakkında konuştu. Açıklamalarında Gülben Ergen’e ‘Dolandırıcıları koruyorsun’ diye çıkıştı. Ergen hakkındaki iddiaları kısa sürede magazin gündemine yerleşti.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/galeri/magaz…

Deniz Akkaya bir süredir “kara para aklama” suçlamasıyla tutuklanan Dilan-Engin Polat çifti ve Bahar-Nihal Candan kardeşler hakkındaki paylaşımları ile gündem oluyor.

Akkaya, sosyal medya fenomenleri hakkında başlatılan soruşturma kapsamında Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’a bazı açıklamalarda bulundu.

Daha önce de Söylemezsem Olmaz programında Engin Polat’ı savunduğunu iddia ederek şarkıcı Gülben Ergen’e ateş püsküren Akkaya’nın gündeminde yine ünlü sanatçı vardı.

Ergen, Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımda Polat çifti için “Neden birinin kötü durumda olması bir başka kişiye sevinç olur?” ifadelerini kullanmıştı.

Akkaya, “Gülben Ergen, Dilan Polat gibi birçok fenomenle sosyal medyada samimi görüntüler paylaştı” diye konuştu.

Akkaya, Ergen’in tüm bunları gündemde kalmak için yaptığını söyledi ve “Onun böyle bir bağımlılığı var” diye de ekledi.

Öte yandan, Akkaya sözlerinin iyi niyetli olduğunu da vurguladı: “ani ben Gülben Ergen’i ondan daha çok düşünerek bunu eleştiriyorum. Ergen’in bunlara ihtiyacı yok ki.”

Ancak Ergen’in fenomenlere yakın durmasının altındaki nedeni sorgulayan Akkaya, “Neden onların sosyal medyadaki etkileşimi yüzünden onlarla ilişki kuruyor?” diye sordu.

“Sırf etkileşim için açtığı kreşe fenomenin adını verdi!”

Akkaya sözlerine, ‘Etkileşim alacağım diye açtığı kreşe fenomenin adını verdi. Bir sürü önemli isim varken, bunu koymak da doğru değil’ diye ekledi.

Gülben Ergen’in başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Hatay’a anaokulu açmış ve okula Hatay’da depremde hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın adı verilmişti.

Ergen’in fenomenleri koruduğunu iddia eden Akkaya, “Bu saatten sonra korumak mantıklı bir davranış olmaz” diye konuştu.

Röportajın devamını okumak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x