Eşleri tarafından aldatılıp sevgili oldular! ‘İhanetin ardından dertleşirken yakınlaştılar’

‘Good Morning America’ programının sunucuları Amy Robach ve T.J. Holmes’un gizli ilişkilerinin geçtiğimiz sene Mart ayında New York Yarı Maratonu için birlikte antrenman yaparken başladığı iddia edilmişti. İkili, Mayıs ayında ise ABC News’un Midtown Manhattan’daki merkezinin yakınındaki barlarda yakınlaşırken görülmüştü. Ancak asıl bomba, Robach ve Holmes’un Kasım ayında New York’un kuzeyindeki bir kulübeye kaçamak yapmaya gitmesiyle patlamıştı.

Ünlü isimlerin ilişkilerinin bu kadar ses getirmesinin sebebi ise ikisinin de evli olmasıydı. Robach, ‘Melrose Place’ oyuncusu Andrew Shue ile; Holmes da kızı Sabine’in annesi, avukat Marilee Fiebig ile evliydi.

ARTIK SAKLAMIYORLAR

Yasak aşklarının ortaya çıkmasının ardından program yaptıkları ABC kanalından kovulan ve eşlerinden boşanan ikili, ilişkilerini gözler önünde yaşamaya başlamıştı.

MAGAZİN GÜNDEMİNİ SALLAYAN HABER!

Bu ihanet hikayesinin aldatılan tarafları, Amy Robach ve T.J. Holmes’un eski eşleri Andrew Shue ve Marilee Fiebig, bomba bir haberle gündeme geldi. İhanete uğrayıp terk edilen edilen eski eşler, birbirleriyle aşk yaşamaya başladı.

Shue ve Fiebeg, eşleri yıllarca birlikte çalıştıkları ve yakın bir arkadaşlık ilişkileri olduğu için zaten tanışıyorlardı. Ancak bu tanışıklık çok derin değildi ve 2 ünlü çift sadece işle ilgili toplantılarda, davetlerde bir araya geliyordu.

ALTI AYDIR BİRLİKTELER

Yakın çevreleri, ikilinin geçmişte birbirlerini sadece sosyal ortamlarda gördüklerini, ancak eşleri tarafından ihanete uğrayınca bu üzüntüyü paylaşmaya ve yakınlaşmaya başladıklarını anlattı.

“Eşleri onları birbirleriyle aldatmasaydı onlar da yakınlaşıp aşk yaşamaya başlamazdı” diyen kaynaklar, Fiebeg ve Shue’nun boşanmalarının ardından daha güçlü bir dostluk geliştirdikleri ve sonunda yaklaşık altı ay önce de sevgili olduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x