Halit Akçatepe’nin kızından anlamlı mesaj

Yeşilçam’ın gülen ve güldüren yüzü, Hababam Sınıfı’nın Güdük Necmi’si Halit Akçatepe’nin kızı Ebru Akçatepe, babasının doğum gününe ilişkin anlamlı bir mesaj paylaştı.

Ebru Akçatepe mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Sen benim yüreğimin en derininde aldığım Nefestesin…

Öyle çok özlüyorum ki seni..
Doğum günün kutlu olsun canım benim♥️
#babacım #doğumgünü #19kasım #halitakçatepe #iyikim”

Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Halit Akçatepe, sanat hayatı boyunca 70’ten fazla sinema filmi, birçok tiyatro oyunu ve reklamda rol aldı.

Sinemanın yanı sıra çok izlenen televizyon dizilerinde de başarılı oyunculuğuyla öne çıkan Akçatepe, unutulmaz karakterlerle Türk seyircisinin gönlünde taht kurdu.

Kalp yetmezliği sonucu İstanbul’da 31 Mart 2017’de 79 yaşında vefat eden sanatçı, Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

Halit Akçatepe’nin oynadığı yapımlardan bazıları şöyle:

“Bizim Aile”, “Leyla ile Mecnun”, “Geniş Aile”, “Aile Reisi”, “Vurgun”, “Yalan Dünya”, “Hakkını Helal Et”, “Sevda Çiçeği”, “Hababam Sınıfı Üç Buçuk”, “Cumbadan Rumbaya”, “Mühim Olan Aşkımız”, “Hababam Sınıfı Askerde”, “Avrupa Yakası”, “Yeşilçam Denizi”, “Hababam Sınıfı Merhaba”, “En Son Babalar Duyar”, “Tersine Dünya”, “Şaban ile Şirin”, “Şaban Askerde”, “Bizimkiler”, “Şaban Pabucu Yarım”, “Renkli Dünyalar”, “Dokunmayın Şabanıma”, “Hababam Sınıfı Tatilde”, “Bülbül Ailesi”, “Hababam Sınıfı Uyanıyor”, “Süt Kardeşler”, “Lüküs Hayat”, “Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı”, “Hababam Sınıfı”, “Ah Nerede”, “Köyden İndim Şehire”, “Mavi Boncuk”, “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz”, “Sev Kardeşim”, “Bir Varmış Bir Yokmuş”, “Nasreddin Hoca Düğünde”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x