Hande Ataizi’nin Güzelliğiyle Yeri Göğü İnleten Pozlarındaki “Popo Takviyesi” Detayı Gözlerden Kaçmadı

Son zamanlarda ‘Bihter’ filminde canlandırdığı ‘Firdevs Hanım’ karakteriyle adından söz ettiren Hande Ataizi sosyal medya paylaşımlarıyla adeta düşman çatlatıyor. Her geçen vakit daha da güzelleşen ünlü oyuncunun son paylaşımında giydiği elbisedeki bir detay takipçilerin gözünden kaçmadı.

Hande Ataizi 1998-2001 yılları arasında yayınlanan ve Türk televizyonlarına damga vuran Ruhsar dizisiyle gönüllere taht kurdu.

Ruhsar’dan sonra birçok dizi ve filmde rol alan Ataizi oyunculuk kariyerini her geçen gün daha da zirveye taşıyor diyebiliriz.

Başarılı oyuncu, Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Osman Sonant gibi isimlerle beraber rol aldığı “Bihter” filminde canlandırdığı “Firdevs Hanım” ile gündeme damgasını vurdu.

Kendine has tarzı ve oyunculuk performansıyla adından sıkça söz ettiren Ataizi’nin Bihter galasında giydiği kıyafet de görenleri kendine hayran bıraktı.

Sosyal medyanın en aktif isimleri arasında yer aldığını bildiğimiz ünlü oyuncunun son paylaşımı da “Maşallah!” dedirtti.

Ataizi’nin arka arkaya “?♠️” emojileriyle paylaştığı karelerdeki “popo” detayı ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

??

??

??

??

??

Birçok kişinin “Şarap gibi kadın” olarak tanımladığı Hande Ataizi’nin pozlarına ünlü isimler başta olmak üzere sayısız sosyal medya kullanıcısı yorum yaptı.

??

??

??

??

??

??

??

??

Siz Hande Ataizi’nin pozları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x