Şarkıcı Mustafa Sandal’dan Beşiktaş Teknik Direktörü Burak Yılmaz’a Ağır Sözler!

Beşiktaş, Avrupa Konferans Ligi maçında Norveç ekibi Bodo/Glimt ile karşı karşıya geldi. Alınan mağlubiyet sonrası Beşiktaş taraftarı sosyal medyada kulüp yönetimine ‘acil kongre’ çağrısında bulundu. Türkçe Pop’un yıldızlarından Mustafa Sandal da alınan mağlubiyetten sonra bir paylaşımda bulundu. Mustafa Sandal, Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş teknik sorumlusu Burak Yılmaz’ı eleştirdi.

Avrupa Konferans Ligi’nde mücadele eden Beşiktaş, Norveç ekibi Bodo/Glimt ile karşı karşıya geldi. Norveç’te oynanan karşılaşmada Beşiktaş 3-1 mağlup oldu.

Alınan mağlubiyetin ardından Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medyada kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’yi eleştirdi.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen ünlü şarkıcı Mustafa Sandal da Beşiktaş’ın yaşadığı puan kaybı sonrası tepki gösterdi.

Mustafa Sandal eleştirilerinin yönünü kulübün teknik sorumlusu Burak Yılmaz’a çevirdi. Burak Yılmaz, Şenol Güneş’in istifasının ardından geçici olarak teknik direktörlük koltuğuna oturmuştu.

Ünlü şarkıcı Burak Yılmaz’ı, “Beşiktaş’a hizmetten çok, zarar verdi” diyerek eleştirdi. Mustafa Sandal paylaşımın devamında, “Şenol hocanın yardımcısı olarak takımla beraber olmak ile takımın başında olmak bambaşka şeyler” ifadelerini kullandı.

Paylaşımın sonunda eleştirilerini sertleştiren Mustafa Sandal, Beşiktaş teknik sorumlusu Burak Yılmaz’a, “Büyü de gel çocuk. Büyü de gel!” diyerek tepki gösterdi.

Mustafa Sandal’ın yaptığı paylaşım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x