Olay, dün akşam saatlerinde Yavuz Sultan Selim Mahallesi 5034 sokakta meydana geldi. D.T., bilinmeyen nedenle komşusu D.D. ile tartışmaya başladı. İki kadının tartışmasına D.T.’nin eşi V.T. de katıldı. Tartışmanın büyümesi üzerine V.T., komşusu kadına sopayla saldırdı. D.D. de plastik su borusuyla karşılık vermek istedi. D.D.’nin elindeki su borusunu da alan V.T., bu kez de su borusuyla kadına saldırıp defalarca vurdu. Saldırı anları ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralanan D.D., sağlık ekiplerince Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı, tedavisinin ardından da taburcu edildi. V.T. ve eşi D.T. ise polis tarafından gözaltına alındı. Çiften D.T., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen V.T. ise çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest kaldı.
Related Posts
Ankaragücü – Alanyaspor! İlk 11’ler
Trendyol Süper Lig’in 35. haftasında Ankaragücü sahasında Alanyaspor’u konuk ediyor.
Başkan Adayı Mustafa Bozbey: ‘Uludağ’ı korumak, kollamak zorundayız’
CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursa’nın turizm açısından geriye gittiğini savunarak, Uludağ’a sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Bozbey ayrıca, Bursa’nın turizm ve ekonomi alanında yaşadığı sorunları da dile getirdi.
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası biletleri için “Yeniden Satış Platformu” açıldı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası biletleri için “Yeniden Satış Platformu” açıldığını duyurdu. TFF’nin internet sitesinden yapılan açıklamada, “A Milli Takımımızın F Grubu’nda mücadele edeceği 2024 Avrupa Futbol …